0800330746

Курс євро до гривні в Запоріжжі на сьогодні

EUR/UAH
  •  

Якщо ви хочете поїхати на відпочинок або у відрядження в одну з країн Євросоюзу, напевно вам цікавий поточний курс євро в Запоріжжі або іншому місті України. Від поточних котирувань залежить сума, яку вам доведеться витратити для задоволення всіх запитів в майбутню поїздку.

При купівлі або продажу євро ви можете керуватися двома принципами:

  • обмін грошей за актуальним, тобто поточним курсом;
  • обмін грошей за актуальним, тобто поточним курсом; аналіз ринку для прогнозу ціни і вибору зручного моменту для покупки європейської валюти. Таким вважається період, коли вартість 1 EUR є найнижчою за останній час.

Короткий екскурс в історію: євро вважається одним з наймолодших серед провідних валют світу. Він був запущений в обіг в 1999 році і спочатку замислювався як конкурент американського долара. В результаті європейської валюти не вдалося витіснити USD в боротьбі за світову першість, але при цьому вона зуміла об'єднати 19 країн. Сьогодні участь в єврозоні говорить про стабільність і економічний розвиток держави.

Від чого залежить курс євро до гривні в Запоріжжі і Україні в цілому?

Літні коливання курсу євро до гривні мають сезонний характер, обгрунтований тонкощами торгових відносин з зарубіжними партнерами. Але є й інші чинники, від яких залежить який курс євро (Запоріжжя) буде найближчим часом. До основних складових належать:

  • Політична ситуація. На котируваннях позначаються прийдешні президентські чи парламентські вибори, виборча кампанія в Єврокомісії або чільних європейських країнах. За загальноприйнятою тенденції президентські вибори на ключові посади в Україні можуть обернутися двома сценаріями. У разі перемоги улюбленого народом кандидата ринок стає ліберальним, що сприяє активному вливання капіталу. Якщо главою держави стала людина з високим антирейтингом, на валютному ринку починаються коливання через ризик дестабілізації економічної обстановки.
  • Настрій громадян. Масові заворушення в суспільстві і вуличні заворушення призводять до нестабільної роботи підприємств та погіршення репутації країни на світовій арені. Якщо ці події переростають у військовий конфлікт, національна валюта відразу ж сильно знецінюється, а золотовалютні резерви - спустошуються.
  • Природні катаклізми. Як не дивно, але стихійні лиха теж негативно позначаються на національній валюті. Ступінь її слабшання залежить від масштабів катастрофи та регіону, а точніше від сумарної валютної виручки місцевих підприємств. Слабшанню також пов'язано з непередбаченими витратами держави на боротьбу з наслідками лиха.

Закономірності при обміні: курс гривні до євро (Запоріжжя)

Потрібно зробити обмін евро на гривны? Kit Group обмінник в Запоріжжі - ідеальний варіант для проведення такої операції. Це обумовлено активним налагодженням економічних відносин місцевих бізнесменів з європейськими підприємствами. Відповідно до загальноприйнятої тенденції в доларі прийнято зберігати заощадження (наприклад, для покупки квартири або автомобіля). Євро зазвичай використовують для повсякденних витрат за кордоном.

Найбільшу популярність послуга набуває в сезон відпусток, який починається в квітні і закінчується в жовтні. Варто зауважити одну цікаву особливість: незважаючи на підвищений інтерес до валюти, ціна на EUR падає на кілька позицій. Експерти пояснюють таке явище збільшеними продажами за кордон чорних металів і сільськогосподарської продукції. Про це свідчить не тільки курс євро до гривні, а й статистика, за якою частка Євросоюзу у зовнішній торгівлі України становить вже 42% сумарного товарообігу.

Кращим періодом, щоб купити євро за гривні в Запоріжжі - є травень. Але і в інші пори року компанія «КІТ group» пропонує клієнтам вигідні котирування курсу гривні до євро, в порівнянні з банківськими організаціями.

Бронювання курсу євро до гривні і обмін на вигідних умовах

Оскільки політична і громадська обстановка сьогодні близька до стабільного рівня, ви можете сміливо спиратися на ринкові фактори. Щоб підібрати кращий момент для обміну гривня-євро в Запоріжжі, скористайтеся графіком на нашому сайті. Він показує волатильність європейської валюти за поточний день і останній тиждень.

Зазначений на сайті курс гривні до євро оновлюється в режимі онлайн, тому ви зможете оперативно розрахувати точну суму, яку отримаєте при купівлі або продажу EUR.

Завдяки солідним резервам компанія «КІТ group» здатна задовольнити запити різних категорій клієнтів - від приватних осіб до суб'єктів підприємництва. Заявки приймаються цілодобово, а забрати гроші ви можете в будь-який день тижня. Якщо нинішні котирування вас не влаштовують, залиште запит на повідомлення про зниження курсу обміну євро на гривні до заданого значення. Така послуга надається нашою компанією абсолютно безкоштовно.