0800330746

Курс євро до долару в Запоріжжі на сьогодні

EUR/USD
 •  

Грошова одиниця України схильна до частих змін котирувань. Її поведінка в довгостроковій перспективі непередбачувано, що викликає прагнення громадян тримати заощадження в іноземній валюті. Найчастіше це долари і/або євро, але їх обмін через банківські структури недоцільний. Набагато раціональніше міняти євро на долар в Запоріжжі, користуюся послугами нашого обмінника. Ми завжди пропонуємо оптимальний крос-курс, а також гарантуємо повну конфіденційність.

Що впливає на обмінний курс?

Коливання курсової різниці валютної пари EUR/USD не настільки велика, як рублів або гривень, але на великих сумах досить помітно. Відстеження змін в KIT GROUP ведеться в online-режимі цілодобово, надаючи клієнтам інформацію про динаміку в зручній цифровій і графічній формі.

Щоб зробити обмін євро на долар в Запоріжжі або іншому місті по максимально вигідним курсом, необхідно передбачити його піки зростання і падіння. Зробити це складно, оскільки чинників впливу на співвідношення американської та європейської валюти чимало. Основними з них є:

 • рішення ФРС США і Європейського банку щодо монетарної політики;
 • баланс торгового сальдо Євросоюзу і Сполучених Штатів;
 • показники зростання економіки обох державних утворень;
 • становище на валютних біржах;
 • динаміка змін індексів ділової активності;
 • значні зовнішні і внутрішні геополітичні події в США, Європі та світі в цілому і т.п.

Врахувати в прогнозі форс-мажорні обставини, які можуть значно змінити курсову різницю, неможливо. Але вловити загальні тенденції і спробувати заощадити в короткостроковій перспективі цілком реально.

Де обміняти пару євро - долар в Запоріжжі?

У зв'язку з високою популярністю послуги валютного обміну її пропозиція на ринку відрізняється великою різноманітністю. Існує три основних категорії контрагентів, здатних здійснити подібну операцію:

 • банківські установи;
 • «чорні» валютники;
 • приватні обмінники.

Перший варіант виключає можливість отримання фальшивих купюр, але невигідний через завищену комісії. Крім того, при бажанні обміняти великі суми ви можете зіткнутися з обмеженнями на видачу готівки та ненульовий ймовірністю передачі інформації по транзакції фіскальним органам та/або третім особам.

Звернення до валютникам обіцяє привабливий курс, але несе високий рівень ризиків.

Тільки для обмінних пунктів характерні гідності банків і відсутність небезпек, пов'язаних з протизаконною діяльністю приватників. Однак і в обмінниках курс євро за долар в Запоріжжі може сильно відрізнятися.

Дана ситуація залежить від політики, що полягає в обов'язковому проміжному конвертації іноземних валют через національну грошову одиницю - гривню. Подвійний обмін відразу здорожує операцію і робить її невигідною. В результаті компанія отримує вищу разову маржу, але втрачає клієнтів і боротьбу за ринок в результаті програє.

KIT GROUP використовує іншу схему, засновану на застосуванні до будь-якої валютної пари крос-курсу. Цей фінансовий інструмент виключає штучне подвоєння комісійних, що робить транзакцію взаємовигідній для обох сторін угоди.

Переваги обміну у нас

Надання максимальної кількості і якості послуг є для нас найвищим пріоритетом. Звернення в будь-який обмінний пункт KIT GROUP гарантує:

 1. Завжди актуальний курс обміну євро за долар в Запоріжжі. Крім поточних значень ми надаємо можливість відстежити динаміку його змін. Вивчення коливань курсової різниці на зручному графіку потенційно дозволяє передбачити найбільш зручний момент для конвертації USD в EUR.
 2. Конфіденційність і безпека. Будь-яка інформація про клієнта і зміст проведених ним операцій залишаються повністю конфіденційними. При обміні великих сум наші співробітники можуть надати спеціальне захищене приміщення, а також забезпечити супровід до машини або іншого найближчого безпечного місця.
 3. Гнучкий підхід і застосування бонусів. При зростанні сум в дію вступає система знижок.
 4. Зручний графік роботи і технічна підтримка. Ми працюємо без вихідних і надаємо безкоштовні послуги професійних консультантів за телефонами гарячої лінії.

Як вигідно обміняти євро за долар: Запоріжжя та інші міста

Незважаючи на високу стабільність конвертованих валют, невеликі коливання їх крос-курсу відбуваються постійно. Кращий спосіб зробити найвигіднішу для себе угоду купівлі євро за долари - зробити її в момент пікового підняття американської грошової одиниці відносно європейської.

Скориставшись послугами KIT GROUP, можна не тільки здійснити конвертацію безпосередньо в обміннику, а й замовити необхідну суму по інтернету в режимі 24/7/365.

Оформлена на сайті заявка гарантує автоматичну фіксацію курсу і бронювання коштів, для подальшого їх обміну в комфортне для вас час.