• {{user.userFirstname}} {{user.userLastname}}
 • Вихід
Грошові перекази

Якщо вам потрібно терміново переслати гроші друзям, родичам або партнерам по бізнесу, але ви не хочете витрачати час на банки і термінали, скористайтеся послугою грошових переказів від компанії «KІТ Груп». Наша компанія має ряд переваг:

 • грошові перекази по Україні за кілька хвилин;
 • прийом зношених валют;
 • ліцензія НБУ;
 • мінімальна комісія;
 • гарантія безпеки і конфіденційності.

У нашому відділенні ви зможете перерахувати гроші відразу після заповнення заявки, відкривати рахунок не потрібно. Дізнатися умови переведення грошей та іншу корисну інформацію можна на нашому сайті. Наявність Ліцензії гарантує легальність і безпеку співпраці з Kit Group.

Будь ласка, зв'яжіться з нами по телефону +380502617096 для уточнення деталей.

Графік роботи: Пн-Пт 9:00-19:00

Online обмін

Шановні клієнти! Скориставшись послугами наших партнерів https://obmenat.com/, Ви можете швидко і надійно зробити обмін Ваших електронних грошей, вивести вашу валюту на Privat, і в готівку з мінімальними відсотками. OBMENAT - готовий завжди йти на зустріч клієнту

Обмінка Запоріжжя: обміняти валюту за вигідним курсом

Сьогодні кожна розсудлива людина шкодує про втрачені можливості. Досить таки часто кожен з нас чув фразу: "От би мені років п'ять-шість тому мати мої сьогоднішні знання, я б тоді вчинив по-іншому. Купив би на всі свої заощадження доларів або євро. Зараз жив би в достатку". Спогади про минуле - це, звичайно ж добре, але цим нічого не зміниш. З минулого лише потрібно робити висновки та рухатися далі. Так чи є можливість й зараз займатися обмінною справою та чи буде з цього прибуток? Звичайно ж, обміном валют варто займатися і в наш час.

Такі великі міста як Запоріжжя, Дніпро, Харків, просто переповнені іноземною валютою. У настільки великі мегаполіси день у день приїжджає величезна кількість туристів, та й корінні жителі не хочуть втратити можливість вигідніше купити, або ж продати валюту.

Для початку варто розібратися: хочете ви займатися цим самостійно або ж варто довірити свої кошти третім особам? Звичайно ж, займатися обміном за допомогою сторонніх особин набагато простіше, адже за допомогою цього ви максимально скорочуєте свої часові витрати. У той час, як ви будете спокійно пити чай, сидячи у своєму зручному кріслі під улюблений фільм, той трейдер, якому ви довірили управління своїми активами, буде займатися постійним моніторингом усіх рухів цін на валюту на фінансовому ринку України. Мало того, ви ще й будете аналізувати всі події внутрішньої і зовнішньої політики нашої держави, адже все це взаємопов'язано. Поспішаємо застерегти вас, що даний шлях не дає ніяких гарантій, адже успіх обмінної справи - це суто суб'єктивний фактор. Та й врешті-решт, це не так цікаво.

Якщо ж ви прихильник самостійних дій, який любить не тільки контролювати, але брати безпосередню участь, то ви безумовно звернулися за адресою. Для того, щоб почати свій власний шлях у світі валютних операцій, необхідно знати лише кілька ключових моментів. Весь успіх обміну залежить лише від двох ключових аспектів, правильно підібраного обмінника і вірно обраного моменту.

Як вибрати обмінний пункт в Запоріжжі?

Знайти обмінник з вигідними курсами не так-то й просто. Особливо це стосується пошуків пункту обміну в Запоріжжі, Дніпрі або Вінниці, в настільки великих містах, що їх неможливо обійти навіть за декілька днів.

Є два шляхи:

 1. Пішки обійти все місто.
 2. Пошук пункту обмін валют у Запоріжжі через інтернет.

Ви звичайно ж можете обійти все місто ногами в пошуку найвигіднішого пункту обміну, але яка від цього користь? Адже єдиний результат, який ви будете мати до кінця дня - це дикий біль в ногах і нічого більше. Та й врешті-решт, цей метод давно застарів.

Зовсім інша справа - скористатися допомогою всесвітньої павутини. Для того, щоб це зробити, всього лише необхідно відкрити браузер і написати в пошуковому рядку: "Обмінники Запоріжжя". Ми впевнені, результатом ви будете здивовані, адже вашому погляду відкриється сотня сайтів, що пропонують кожному бажаючому свою допомогу в обміні валют. Хотілося б попередити: не варто одразу звертатися до послуг першого-ліпшого сайту та вкладати в нього всі свої кошти.

Більшість сайтів з обміну валют в наш час (особливо це стосується сайтів, що пропонують безготівковий розрахунок) є шахраями. Їх метою є отримання максимальної кількості грошових коштів, від своїх клієнтів з мінімальної або ж нульовою віддачею. Для того, щоб переконається в якості того інтернет-ресурсу, який ви обрали, необхідно звернути увагу на ряд факторів. Найголовніше - це переконатися в наявності інформації яка підтверджує легальність здійснення обмінних операцій. Важливим також є наявність позитивних відгуків про обмінник та наявність реально існуючих філій (фізичних адрес).

Переваги наших обмінників в Запоріжжі

Хотілося б відразу відзначити, що вся інформація, яку Ви прочитаєте нижче несе виключно об'єктивний характер й зібрана за допомогою даних від звичайних перехожих:

 1. Великий спектр послуг. На відміну від інших сайтів, що пропонують своїм клієнтам допомоги тільки в вигідному продажу або купівлі доларів, євро, рублів в Запоріжжі, ми пропонуємо набагато більше. За допомогою наших обмінних пунктів ви можете здійснювати, як операції по безготівковому розрахунку, так і переказ грошових коштів за кордон.
 2. Надійність. Наші обмінні пункти здійснюють свою діяльність на ринку України, вже не перший десяток років. Ми пережили як злети так і падіння української економіки. Працювали, як за часів криз, так і за часів фінансової стабільності. Ми й по нинішній день надаємо кожному бажаючому можливість вигідно купити або ж продати іноземну валюту. Всю потрібну документацію та ліцензії ви зможете переглянути лише попросивши про це наших співробітників.
 3. Інформативність Як вже було сказано раніше, успіх обмінної справи залежить від правильного підібраного моменту. Підібрати момент можна лише за допомогою постійного відстеження руху ціни на ринку. На нашому сайті ви можете знайти найактуальніший курс валют в Запоріжжі. Ми працюємо 24/7 та саме завдяки цьому завжди надаємо свіжу інформацію.
 4. Захищеність. Ми не з чуток знаємо про проблему доступності персональних даних. Цей фактор є дуже актуальним у наш час, але поспішаємо запевнити, що усі наші обмінники оснащені всією необхідною технікою, що відповідає останнім стандартам, щоб гарантувати збереження ваших персональних даних.