• {{user.userFirstname}} {{user.userLastname}}
 • Вихід

Курс фунта до долару в Запоріжжі на сьогодні

GBP/USD
 •  

Низький рівень національної економіки винуждає українець зберігає свої накопичення в стабільній іностранній валюті. Самой популярною їхньою є американський долар. Хоча іногда возникає необхідність помічати його на інших денежних знаках. Це може бути связано з великою покупкою, мандрівкою або командиромкою. Наприклад, потрібно перевести долар у фунти у Запоріжжі та зробити це напоказ. Ведь привабливість національної валюти усложнить зделку і зробить її трохи вигідною. У вирішеній задачі вам допоможе наш обмінний пункт.

Наш сайт завжди містить актуальну інформацію по валютному курсу. Я можу відстежувати свою динаміку для прошедшої неделю і протягом дня. Всі мінімальні зміни, які також переходять до рефлексу на наглядному графіку. Таким чином, ми пропонуємо можливість клієнтів у режимі 24/7 влаштовувати самої достовірної інформації.

Доллар у фунти в Запоріжжі: опис валют

Перевести долар у фунти у Запоріжжі можна завдяки надійності наших послуг та популярності цих денег. Багато інших європейських переселенців у Америці для розселення використали серебряні талари. А долари стали національними деньгами після транспортування незалежності США. Само їх названня вийшло з Англії, де «долларом» називали любую монету з серебра, похожу на талер. Позже в американських колоніях так почали відзначати іспанські песо, ходівши за часом воїнів за незалежність США.

На сьогодні американський долар:

 • національна валюта Соединених штатів Америки і одна з основних мирових резервних валют;
 • національна денежна одиниця ряду інших країн - Сальвадор та Маршаллові острови;
 • використовується в якості паралельної валюти в деяких державах - Зімбабве;
 • расчетное засіб для більш 80% мирового обороту товарів;
 • займається більше 40% в системі SWIFT і перетворює інші валюти - дані Bloomberg.

Про англійську грошову одиницю

Фунт стерлінгів - це грошова одиниця Великобританії, Північної Ірландії та деяких пов'язаних з ними територій. Її назва означає «фунт чистого срібла». Стерлингом назвалася древня британська срібна монета. За однією версією її назва походить від норманського пенні, що мав ходіння в районі 1300 року.

За іншою воно вийшло з найменування сплаву для виготовлення монет на території ряду областей півночі Німеччини. Ці «Easterling Silver» відрізнялися високою якістю, і англійці почали використовувати подібний матеріал для виготовлення власних монет. Разом з ним запозичивши і сама їх назва. Але офіційною воно стало тільки до кінця 17 століття, коли були випущені перші паперові банкноти. І сьогодні ви можете вільно купити фунти за долар, Запоріжжя-обмінник або наші обмінні пункти в інших містах України допоможуть вам в цьому.

Зручно й вигідно купити фунти за долар в Запоріжжі

Основними перевагами нашого обмінника є:

 • Зручне розташування практично в центрі міста — на проспекті Соборний, 159 в районі зупинки громадського транспорту «Вулиця Миру».
 • Зручний графік роботи — без вихідних, в режимі з 9 ранку до 8 вечора, що дозволяє комфортно обміняти гроші, наприклад, після закінчення робочого дня.
 • Широкий асортимент валют — ми оперуємо усіма основними світовими грошовими одиницями, виконуючи будь-які види фінансових операцій, в тому числі тут є можливо купити фунти за долар в Запоріжжі за вигідною ціною.
 • Наявність необхідних документів та ліцензій — наші співробітники готові ознайомити вас з документами державного зразка, що свідчать про легальність роботи нашого обмінника.
 • Зручний і інформативний сайт — ми забезпечує клієнтів найсвіжішою інформацією про актуальну вартості різних грошових одиниць, що дозволяє їм прийняти обгрунтоване рішення по часу здійснення операції.
 • Сучасне обладнання — ми маємо в своєму розпорядженні необхідними пристроями для перевірки автентичності купюр, які повністю захищають від можливих підробок.
 • Кваліфіковані співробітники — у нас працюють професіонали своєї справи, які виконують свою роботу якісно і ефективно.
 • Конфіденційність — ми дбаємо про своїх клієнтів і надійно захищаємо їх особисту інформацію.

Ми завжди орієнтуємося на потреби клієнтів і дорожимо своєю репутацією. Саме тому багато відвідувачів обмінника стають нашими постійними клієнтами. На ринку подібних послуг існує висока конкуренція. Тому ми намагаємося постійно розширювати перелік доступних операцій і надавати клієнтам найвищий рівень сервісу.

Якщо у вас є якісь питання або побажання, неодмінно телефонуйте за телефоном, вказаним на сайті. Ми постараємося по максимуму врахувати всі ваші потреби. Тепер ви знаєте, де знайти оптимальний курс долара на фунти сьогодні Запоріжжя і зможете швидко зробити вигідний обмін . Ми чекаємо вас!