0800330746

Курс польського злотого до гривні в Запоріжжі на сьогодні

PLN/UAH
  •  

Останнім часом багато українців працездатного віку змушені виїжджати на роботу за кордон. Одним з популярних напрямків для цього стала Польща. Незважаючи на практично однакові стартові умови в момент розвалу Союзу, сьогоднішній рівень економіки наших країн сильно відрізняється. Саме тому громадяни України відправляються на заробітки до Польщі, а після повернення шукають, де краще обміняти зароблені гроші. Оптимальний курс злотого до гривні в Запоріжжі можна знайти в нашому обміннику. Він розташований практично в центрі міста, на проспекті Соборний в районі зупинки «Вул. Миру».

Зручний обмін злотого на гривні: Запоріжжя та інші міста України

Вигідний обмін злотого на гривні в Запоріжжі доступний кожному жителю і гостю міста. Однак для початку варто трохи затриматися на інформації про Польщу і її національних грошах. Основними перевагами роботи в цій країні для українців є:

  • великий вибір вакансій;
  • схожість національних мов;
  • географічна близькість до України;
  • відносна легкість оформлення документів;
  • можливість короткочасної роботи «по безвізу».

І найголовніше — це можливість отримувати за свою працю значно більшу зарплату в порівнянні з рівнем оплати у власній країні.

Національною валютою Польщі є злотий. Це сучасний платіжний засіб має довгу історію. Так, ще в XV столітті «злотим» в простому побуті називали золотою дукат. У 1526 році він був прийнятий в якості основної грошової одиниці, а з 1564 року цю назву носила срібна монета Польського Королівства та Речі Посполитої. І тільки в 1924 році злотий став національною валютою Республіки Польща. Якщо раніше він вміщав 30 грошів, то зараз стандартно ділиться на 100 частин.

Курс злотого в Запоріжжі: переваги нашого обмінника

Вигідний курс злотого в Запоріжжі знайти досить просто. Це можна зробити, наприклад, шляхом моніторингу обмінників міста. Правда через велику площі місцевості швидко обійти всі стаціонарні пункти буде практично неможливо. Або ж можна скористатися сучасним способом пошуку будь-якої інформації — запитом в інтернет.і

Але тут користувача підстерігає інша несподіванка. Кількість посилань на цей запит настільки велике, що складно визначитися з дійсно надійним пунктом обміну. Тим більше, що багатьом доводилося стикатися з сайтами-пустушками, де існує ризик втратити свої гроші, адже їх метою є просте витягування коштів з клієнтів. Причому найчастіше подібні сайти пропонують безготівкову форму розрахунку.

Надійний обмінник, якому можна довірити свої кошти, відповідає кільком чітким параметрам:

  • стаціонарний реально існуючий обмінний пункт, який надає всі необхідні легальні документи і ліцензії на даний вид діяльності;
  • є позитивні відгуки клієнтів в мережі і реальному житті, є постійні відвідувачі;
  • в наявності широкий спектр послуг, що охоплює різні види грошових знаків і фінансових операцій.

Саме в такому місці обмін злотого на гривні в Запоріжжі буде швидким, безпечним і взаємовигідним.

Вигідний обмін злотого на гривні в Запоріжжі

Наш обмінник володіє всіма перерахованими вище характеристиками. Крім того, наші пункти оснащені сучасним обладнанням і ми гарантуємо надійну захищеність персональну інформацію. Ми пропонуємо купити або продати не тільки злоті і гривні, але і долари, євро, рублі і інші види валют. Також у нас доступні безготівкові операції, наприклад, переказ грошей за кордон. Наші пункти працюють багато років і ви завжди зможете запитати у наших співробітників відповідні документи.

Наш сервіс велику увагу приділяє інформативної складової співпраці. Для цього на нашому сайті розміщений найактуальніший валютний курс, який постійно оновлюється. Також можна відстежувати динаміку зміни цін завдяки зручному графіку. Це дозволяє нашим користувачам підібрати правильний момент для обміну і максимально виграти від фінансової операції.

Курси валют дуже чутливі до різних світових процесів. На них впливають економічні показники країн, біржові операції, монетарна політика великих держав, інфляція і макроекономічні показники. Через нестабільність економіки багато вважають за краще не обмінювати відразу велику суму іноземних грошей в національні, тому ми будемо раді допомогти вам проводити подібний обмін час від часу, коли виникне така необхідність. Ми цінуємо кожного відвідувача і завжди раді своїм постійним клієнтам!

Якщо ви шукаєте вигідний курс злотого Запоріжжя, заходите на наш сайт і знайомтеся з інформативним графіком моніторингу валютного курсу. У нас ви зможете здати польські гроші за найоптимальнішою ціною. Ви неодмінно захочете скористатися нашими послугами ще багато разів.