Курс рубля до гривні в Запоріжжі на сьогодні

RUB/UAH
  •  

Якщо ви співпрацюєте з російськими підприємствами або замовляєте послуги у фахівців із сусідньої країни, курс рубля до гривні в Запоріжжі грає важливу роль у вашій діяльності. Клієнтам, які не відчувають нагальну потребу в грошах, рекомендуємо дочекатися самого зручного моменту для обміну. Від вас вимагається лише контролювати динаміку зміни цін на валютному ринку. На свій розсуд можете дивитися котирування за поточний день або за останній тиждень. Якщо немає часу стежити за ситуацією на ринку, просто вкажіть у формі на сайті обмінного сервісу найзручніший курс. Як тільки ціна на валюту досягне вказаного значення, ми повідомимо вас по електронній пошті.

Від чого залежить курс рубля в Запоріжжі?

Співвідношення цін на російську і українську валюту залежить від наступних факторів:

  1. Світова вартість нафти. Стан російської економіки багато в чому залежить від ситуації на світовому нафтовому ринку, а точніше від вартості бареля. Ціна на цей енергоресурс прямо пропорційна позиціях рубля на міжнародному валютному ринку, але зі зрозумілих причин за останні роки RUB значно ослаб відносно інших валют. Не останню роль відіграє бажання провідних держав знайти світове панування на економічній карті і витіснити з неї такого великого гравця як Росія;
  2. Економічні санкції. Жорстка списку санкцій політика західних країн щодо Російської Федерації стала однією з ключових причин погіршення економічної обстановки в країні. В результаті запроваджених заходів був зупинений експорт багатьох видів товарів, спільна науково-дослідницька діяльність та виробництво різної продукції. У той же час Україна постійно посилює економічні відносини з країнами Євросоюзу, Китаєм, США та іншими високорозвиненими державами. Саме тому курс гривні до рубля в Запоріжжі і Україні в цілому сьогодні є одним з найбільш вигідних за останні п'ять років.
  3. Стан ринку цінних паперів. Волатильність RUB і UAH значною мірою залежить від поведінки інвесторів, які торгують на фондових біржах. Чим більше суб'єкти підприємництва вкладають грошей в країну, тим міцніше валюта. Тут вже грають свою роль підводні камені: кредитний рейтинг, рівень корупції, ступінь тиску держави на бізнес та ін.
  4. Політична обстановка. Позиції валюти залежать як від внутрішньої ситуації, так і політичних відносин між Україною і Росією, тому що саме ці чинники визначають довіру обох держав одна до одної, в т.ч. до валюти.

Коли обмінювати гривню в рубль?

Кращий курс рубля в Запоріжжі для місцевих жителів зафіксовано в середині квітні. Цей період супроводжується великими обсягами поставок чорних металів за кордон, що сприяє зміцненню гривні на тлі всіх світових валют. В інший час спрогнозувати поведінку UAH щодо RUB дуже складно, оскільки у спільній політичного та економічного життя держав спостерігається резонанс. При бажанні ви можете скористатися послугами експертів, але їх прогнози виправдовуються далеко не завжди.

Можна з упевненістю говорити тільки про одну закономірності: як тільки російська валюта починає втрачати позиції, відразу ж виконуйте операцію по покупці. До того ж, на нашому сайті котирування оновлюються в режимі реального часу. Це дозволить клієнтам заздалегідь розрахувати остаточну суму платежу.

Обміняти рублі на гривні в Запоріжжі

Якщо ви шукаєте найзручніший курс рубля до гривні, Запоріжжі не надасть ніяких труднощів. В місті працює безліч підприємств, які співпрацюють з суб'єктами підприємництва з РФ.

Обмінна операція виконується в наступному порядку:

  • зв'язок з оператором за зручним номером телефону або подача заявки онлайн за допомогою компанії-партнера KIT GROUP;
  • менеджер перевіряє наявність в резервах необхідної суми і повідомляє підсумкову вартість;
  • клієнт забирає гривні або рублі в нашому офісі, при необхідності ми привеземо гроші до вас на роботу або зустрінемося в іншому зручному місці.

Для створення онлайн-заявки ми не зобов'язуємо проходити реєстрацію на сайті. Наявність аккаунта є не вимогою, а скоріше привілеєм. Наприклад, за допомогою облікового запису можна відстежувати статус обміну рубля на гривні або в зворотному порядку. Якщо заповніть всі дані в особистому кабінеті, при наступних операціях ми не будемо запитувати додаткових відомостей.

Стандартний варіант покупки/оплати валюти – готівкова форма, але на вимогу клієнта ми приймаємо або здійснюємо платежі за допомогою пластикових карт українських банків або міжнародних платіжних систем (WebMoney, Яндекс.Деньги, Perfect Money і ін.). Це дозволяє клієнтам здійснювати транзакції в віддаленому режимі та без особистої присутності в Запоріжжі.