0800330746

Курс долара до гривні в Запоріжжі на сьогодні

USD/UAH
  •  

Завдяки стабілізації української економіки курс долара до гривні в Запоріжжі і по країні в цілому на порядок покращився у порівнянні з попередніми роками. Але якщо ви хочете купити або продати валюту на найвигідніших умовах в місті, звертайтеся за допомогою до компанії «КИТ group». Ми не встановлюємо прихованих комісій і додаткових платежів, на відміну від багатьох інших обмінних пунктів і фінансових установ. Зазначений на офіційному сайті курс є остаточним, тому підсумковий розмір платежу не буде відрізнятися від показника, порахували вами самостійно.

Наша компанія обробляє заявки в режимі 24/7. Видача коштів відбувається в будь-який день тижня, включаючи вихідні та святкові дні. Завдяки зручному розташуванню офісу клієнту не важко приїхати до нас і отримати заявлену суму.

Хто і чому цікавиться курсом долара в Запоріжжі сьогодні?

Часто у нас запитують, який курс долара в Запоріжжі сьогодні або за останній тиждень, а потім купують або продають американську валюту. Високий попит на таку послугу обумовлений такими факторами:

  1. Тісні економічні відносини. Останні 5 років Україна проводить усі необхідні реформи для інтеграції в західний світ. Завдяки цим змінам і активному впровадженню цифрових технологій українці покращили торгово-економічні відносини з партнерами з США. Вже сьогодні багато пересічні американці знають українців як першокласних фахівців в сфері web-програмування, дизайну, написання текстів, верстки, відеомонтажу та багатьох інших напрямках, тому компанія «КІТ group» часто приймає заявки на обмін USD-UAH для споживчих потреб.
  2. Стабільність долара. Сьогодні українська валюта демонструє стабільність і мало не кожен день покращує свої позиції на кілька копійок відносно USD, але з огляду на непередбачуваною політичною обстановки в країні місцеві жителі не поспішають зберігати заощадження в UAH. Їм краще частину зарплати перевести в долар і збирати на велику покупку. Наприклад, на квартиру, автомобіль або закордонну путівку. Всі ці ринки прив'язані саме до американської валюти.
  3. Поширення USD. Якщо ви збираєтеся на закордонний відпочинок, немає сенсу везти з собою гривню. Далеко не завжди потрібно обмінювати гроші на місцеву валюту, особливо якщо мова йде про таких популярних країнах як Єгипет і Туреччина. На відпочинку в цих державах туристи переважно розраховуються доларами, оскільки так зручніше контролювати витрати і порівнювати ціни на товари або послуги з українськими.

Покупка долара на чорному ринку або у нас?

Зазвичай курс долара на чорному ринку Запоріжжя вигідніше, ніж в банках і ліцензованих обмінних пунктах. Наші котирування нічим не відрізняються, при цьому купувати і продавати валюту в компанії «КИТ group» набагато безпечніше. Це обумовлено наступними причинами:

  • валюта передається клієнту безпосередньо в офісі обмінного сервісу або на дому замовника, що виключає втручання сторонніх осіб;
  • перед передачею грошей покупцеві (продавцю) банкноти перевіряються на справжність ультрафіолетом, при цьому замовник може скористатися своїм обладнанням;
  • угода завершується тільки після того, як клієнт особисто перерахує гроші і переконається у відповідності суми заявленого значенням;
  • ми є офіційним обмінним сервісом, що підтверджується дозвільними документами.

Звертаємо також вашу увагу, що покупка і продаж валюти в офіційному обмінному пункті є законною, оскільки контролюється державою. Всі відомості про клієнтів і транзакціях зберігаються в суворій таємниці. Компанія «КИТ group» довгі роки працює на валютному ринку України та на вимогу клієнта надасть всю дозвільну документацію на ведення діяльності.

Порядок обміну USD-UAH в нашому сервісі

Спочатку рекомендуємо подивитися курс долара до гривні в Запоріжжі онлайн, а також динаміку зміни котирувань на графіку. Якщо поточна ціна американської валюти вас не влаштовує, задайте в формі на сайті прийнятний курс і вкажіть email. При появі вигідного додатка система відправить повідомлення по електронній пошті.

Якщо нинішні умови вас влаштовують, телефонуйте або створюйте заявку онлайн для перевірки наявності необхідної суми. Потім приходите забрати гроші в наш офіс.

Для подання запиту не обов'язково реєструватися на сайті. Але власники аккаунта мають дві переваги: можливість стати учасником партнерської програми і відстежувати статус заявки в режимі онлайн. До того ж, процедура створення облікового запису займає 1 хвилину, а для проведення фінансових операцій не потрібно проходити верифікацію.

При виникненні питань ви завжди можете звернутися за консультацією в техпідтримку зручним способом.